Hakimizda

Birçok ülkede uygulanan tedavi hizmetlerinde ortaya çıkan yüksek maliyet, bekleme süreleri vb. sorunlar sağlık sektörünün ülkeler arası dağılımına yol açmıştır. Bu sebeple Ülkemizde sağlığın gelişmesi ve ülkeler arası seyahatların artık çok daha kolay olması sebebi ile sağlık turizmi Dünya’da yepyeni bir sektör olarak canlanmıştır. Türkiye’de sağlık turizmi alanında aktif olarak dünyaki pastadan büyük bir bölümünden pay alarak Ülkemizin hem turistik mekanları hem de sağlık üzerine yaptığı başarılı operasyonlar sayesinde dünyanın pek çok ülkesinden tercih sebebi olmaya başlamıştır. Dünyada gerçekleştirilen tüm bu gelişmeler nezdinde sizler adına sağlık turizminde bizde yepyeni bir bakış açısıyla hedefinde memnuniyet olan bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz.

İnternationalhairtrans olarak , konaklama, medikal hizmetler, size uygun fiyat ve seyahat programlarıyla, farklı alternatifleriyle, size bir telefon kadar yakın.

Olmak istediğiniz operasyonla birlikte onayladığınız seyahat programı dâhilinde havalimanından karşılanacak, otelinize yerleştirilecek, isterseniz size özel tercüman hizmeti ve sağlık kuruluşlarında gerekli hizmetleri uzman rehberliğimiz doğrultusunda yanınızdayız.

AMACIMIZ, Sizlerle saç ekimi ile ilgili en doğru bilgiyi TARAFSIZ bir şekilde paylaşmak ve saç ekimi öncesinde en iyi şekilde bilgilenmenizi sağlamaktır.

Saç ekimi konusunda yapılan reklam çalışmaları, internet ortamında yanlış, eksik ya da manipülatif bilgilerin çoğalmasına sebep olmuştur. Sizler için yaptığımız çalışmalarla, saç ekimi konusunda reklam ve ticari kaygı gütmeden en gerçek bilgiye ulaşmanızı hedeflemekteyiz.

Misyon

İnternational Hair Trans tüm sağlık hizmetlerinde etik ilkelerden asla ödün vermeden tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, seçkin kadromuz ile; uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşudur.

Vizyon

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde ve diğer ülkelerden gelen misafirlerimize sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir kuruluş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.